Polska Szkoła w Bradford

Telefon 44 7405 766 815. Polska Szkoła w Bradford. Kalendarz na rok 201718. Kalendarz na rok 201718. Kalendarz zajęć lekcyjnych oraz atrakcji i wydarzeń organizowanych przez naszą Szkołę. Przypominamy o płatnościach na fundusz remontowy. Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka. Informacja od Pani Dyrektor. V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych. Dodatkowe przesłuchania do chóru uczniów polskich szkół sobotnich. Informacj.

OVERVIEW

This web page polskaszkolabradford.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have evaluated twenty pages inside the site polskaszkolabradford.pl and found zero websites linking to polskaszkolabradford.pl.

POLSKASZKOLABRADFORD.PL RANKINGS

This web page polskaszkolabradford.pl has seen variant levels of traffic through the year.
Traffic for polskaszkolabradford.pl

Traffic ranking (by month) for polskaszkolabradford.pl

Traffic ranking by day of the week for polskaszkolabradford.pl

WHAT DOES POLSKASZKOLABRADFORD.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of polskaszkolabradford.pl Mobile Screenshot of polskaszkolabradford.pl Tablet Screenshot of polskaszkolabradford.pl

POLSKASZKOLABRADFORD.PL HOST

Our web crawlers detected that a single root page on polskaszkolabradford.pl took three thousand and thirty-one milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
77.55.253.14

I caught that this website is using the Apache operating system.

Polska Szkoła w Bradford

DESCRIPTION

CONTENT

This web page polskaszkolabradford.pl has the following in the web page, "Kalendarz zajęć lekcyjnych oraz atrakcji i wydarzeń organizowanych przez naszą Szkołę." Our analyzers saw that the website also stated " Przypominamy o płatnościach na fundusz remontowy." The Website also said " Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka. V Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych. Dodatkowe przesłuchania do chóru uczniów polskich szkół sobotnich."

SUBSEQUENT WEBSITES

im. świętego Jana Pawła II

18 Pażdziernika odbyło się pasowanie na ucznia w zerówce. Było to bardzo uroczyste wydarzenie dla dzieci jak i dla rodziców. GRATULUJEMY w imieniu naszej szkoły i życzymy samych sukcesów w nauce języka polskiego! Październik 11, 2014. Prosimy Was o wsparcie naszej pierwszej charytatywnej akcji w tym roku szkolnym. Jana Pawła II w Bridgeport.

Internetowy Serwis Edukacyjny

System administracyjny dla szkóŠpolonijnych -. Polish as a Second Language. Dzieci sÄ nadziejÄ , ktĂłra rozkwita wciÄ Ĺź na nowo,. Projektem, ktĂłry nieustannie siÄ urzeczywistnia,.

Polska Sobotnia Szkoła w Enfield Polak, chociaż stąd między narodami słynny, że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny.

34 Turin Road, N9 8DQ, London. Polska Sobotnia Szkoła w Enfield. Polak, chociaż stąd między narodami słynny, że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny. Witamy na naszym portalu! Polska Szkoła Sobotnia im. Adama Mickiewicza w Enfield jest organizacją charytatywną i od 2006 r. podąża programem nauczania Polskiej Macierzy Szkolnej, od 2009 r. posiada Bronze Quality Framework dla nadprogramowych szkół w Wielkiej Brytanii. CHÓR UCZNIÓW POLSKICH SZKÓŁ SOBOTNICH DODATKOWE PRZESŁUCHANIA.

POLSKA SZKOŁA FORUM W MOSTOLESIE

Viernes, 29 de marzo de 2013. Jueves, 14 de marzo de 2013. Martes, 12 de marzo de 2013. Całaspołecznośćszkolnaspotkałasię natradycyjnej Wigilii w nowejszkole, usytuowanej przyulicyBerlinnr 2 w Mostolesie. Jakcoroku ,przedstawienieświątecznerozpoczęłosię odciepłych i pogodnych życzeń p. IX OGÓLNOPOLSKI I POLONIJNY TURNIEJ POETYCKI.